KURULUŞ

Döşemealtı Sürücü Kursunu Faruk Türker, Cemil TÜRKER ve Mustafa KAYA tarafından oluşturulan Döşemealtı Sürücü Kursu Eğitim Hizmetleri Ltd. Şirketlerine bağlı olarak kurulmuştur.
17 ağustos 2008 yılında kurulmuştur. Düzenli olarak eğitimine devam etmiştir ve sertifika almaya hak kazanan sürücü adaylarını ehliyet sahibi yapmıştır. Eğitime başladığımız ilk günlerden itibaren şu kararı almıştık amacımız ehliyet vermek değil iyi bir şekilde sürücü yetiştirmektir.

Hedefimiz uzun vadede istikrarı yakalamaktı. Artık Döşemealtı ilçemizde ilk sürücü kursu ve aynı zamanda en nitelikli sürücü kursu olmuştuk. Biz bu başarıyı insanları sevmekle, diyalog kurmakla, onlar gibi düşünmekle yakaladık, biz tüm artılarımızın yanında eksikliklerimizin de farkındayız. Döşemealtı halkına kaliteli ve çağdaş bir hizmet sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.

 

MİSYON

Döşemealtı sürücü kursu her zaman konusunda uzman deneyimli, eğitimi sabır ile işleyen değerli eğitmenlerle çalışmasını prensip edinmiştir.

Direksiyon eğitimini müfredatın gerektirdiği şekilde 10-14 saat eğitim hakkını ve modern araçlarımızla eğitim vermekteyiz.

Sınıflarımızda hijyen ve ferah bir ortamda ders anlatılmaktadır.

Sınıflarımız klimalı teknolojinin gerektirdiği projeksiyon sistemiyle ve kamera sistemi ile 24 saat izlenmektedir.

Kursiyerlerimiz için pist eğitimi yada simülatör eğitimide vermekteyiz.

Sürücü Eğitimi alanında akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesi desteklenmektedir.

 

VİZYON

Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak ve kazasız bir yaşam sürdürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimi sağlayarak,bu amaç doğrultusunda uygulamalara dayalı, çağdaş ve kaliteli eğitim hizmetini halkımızla paylaşmayı hedefliyoruz.

Çağdaş alt yapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini artırabilmek için sürekli çalışacağız.

Sürücü eğitiminin ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ve ekonomik koşullarda halkımıza sunmaktır.

 

KVKK - SRC Merkezi - SRC Belgesi - ODY Belgesi - ÜDY Belgesi
ARTIK ONLİNE KAYIT OLABİLİRSİNİZ!Kaydolmak için buraya tıklayın!
+