Döşemealtı Sürücü Kursu Kuruluş
Döşemealtı Sürücü Kursu Kuruluş

 

KURULUŞ

Döşemealtı Sürücü Kursunu Cemil TÜRKER ve Mustafa KAYA tarafından oluşturulan Döşemealtı Sürücü Kursu Eğitim Hizmetleri Ltd. Şirketlerine bağlı olarak kurulmuştur.
17 ağustos 2008 yılında kurulumunu gerçekleştirmiştir. 10 Eylül 2008 yılında öğretimine başlamıştır. Düzenli olarak eğitimine devam etmiştir ve sertifika almaya hak kazanan sürücü adaylarını ehliyet sahibi yapmıştır. Eğitime başladığımız ilk günlerden itibaren şu kararı almıştık. Müşterilerimize karşı olabildiğince samimi ve dürüst olmak gayri resmi yollardan sürücü belgesi almak isteyenlere bu ihtiyaca cevap vermeyeceğimizi söyledik, amacımız ehliyet vermek değil iyi bir şekilde sürücü yetiştirmektir.

Hedefimiz uzun vadede istikrarı yakalamaktı. Artık Döşemealtı ilçemizde ilk sürücü kursu ve aynı zamanda en nitelikli sürücü kursu olmuştuk. Biz bu başarıyı insanları sevmekle, diyalog kurmakla, onlar gibi düşünmekle yakaladık, biz tüm artılarımızın yanında eksikliklerimizin de farkındayız. Biz kendimizle yarışacağız. Döşemealtı halkına kaliteli ve çağdaş bir hizmet sunacağız. Saygılarımla…

 

KVKK - SRC Merkezi - SRC Belgesi - ODY Belgesi - ÜDY Belgesi
ARTIK ONLİNE KAYIT OLABİLİRSİNİZ!Kaydolmak için buraya tıklayın!
+